Wyszukaj 2

SONDA

Czy często masz problem z podjęciem decyzji?
 


Jak założyć maila ?

jak założyć maila Jeśli chcesz założyć adres e-mailowy musisz wybrać dostawce tego typu usług. Takim dostawcą jest Onet.pl na tym przykładzie pokażemy ci jak założyć pocztę e-mailową.  Poczta.onet.pl
By założyć własny e-mail wchodzimy na stronę www.poczta.onet.pl. Szukamy przycisku "Załóż konto" który na poniższym obrazie jest zaznaczony na czerwono.
krok1

Kliknij w niego. Pojawi się ekran na którym musisz wybrać nazwę swojego konta czyli login a także domenę w której będzie się znajdować. Nazwą, jest ta część, która znajduje się przed znakiem 'małpka' @ - natomiast domenę stanowi to, co jest po znaku @. A zatem Twój adres email będzie się składał w taki sposób: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Więc wiesz już jak to zrobić wpisz adres jaki cię interesuje. Na obrazie poniżej został wpisany adres "

jak założyć maila

krok1

Teraz kliknij na napis  "Sprawdź".
Być może adres jest już zajęty wtedy wyświetli ci się lista adresów proponowanych przez system.

jak-zalozyc-maila3

krok1

Teraz masz dwie możliwości albo wybierasz jeden z dostępnych adresów albo wpisujesz inny.

jak zalozyc maila

krok1

.Na tym ekranie podajesz pozostałe informacje. Musisz wybrać hasło ważne rzeby było to chasło łatwe do zapamiętania bo będzie ci potrzebne do logowania na poczte. Nastepnie powtarzsz hasło,wybierasz swoje pytanie i odpowiedz tą odpowiedz musisz zapamietać bo może być ci to potrzebne jak zapomnisz hasła do poczty. Przepisujesz kod z obrazka i klikasz dalej.
Powinien pokazać się ekran taki jak ponizej.

jak-zalozyc-maila3aa

krok1

Teraz podajesz swoje dane nie musza być one prawdziwe ale nawet jak podasz prawdziwe dane to nic się stanie nikt nie zobaczy twoich danych. Więc wybierasz kolejno płeć,date urodzenia,miejscowość,kod pocztowy,województwo,kraj,nasze wykształcenie,branże,i nasz zawód, a także telefon. Na końcu mamy zainteresowania ten wybór jest ważny bo jak np. zaznaczysz w zainteresowaniach film to będą ci przychodziły reklamy związane własnie z filmem.
Gdy zrobisz wszystko na tej stronie zostaniesz przeniesiony do ekranu z regulaminem musisz zaakceptować regulamin a ukarze ci się taki oto ekran.

jak-zalozyc-maila3aas

W czerwonej ramce na obrazie zaznaczone są informacje o serwerach poczty zapisz sobie gdzieś na kartce te nazwy. Będą one potrzebne do konfiguracji programu służącego do odbioru poczty, ale o tym będzie w dalszej części instrukcji. Kliknij "OK".

 
Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
smaller | bigger

busy
 

Losowe porady

Jak usunąć plamy z kawy?
Kawa to jeden z największych wrogów czystych ubrań, jest też jednym z najczęstszych napojów brudzących ubrania w reklamach proszków do...
Jak odkamienić czajnik?
Twarda woda w kranie nie sprzyja ani naszemu zdrowiu ani też dobrej kondycji czajników, w których ją gotujemy. Przy długotrwałym...